targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Polacy wśród laureatów Global Innovation Awards

2019-03-14

Targi International Home + Housewares Show oraz stowarzyszenie branży wyposażenia wnętrz International Housewares Association (IHA), organizatorzy konkursu Global Innovation Awards (gia), ogłosiły tegorocznych zwycięzców - najlepsze sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz na świecie. Laureatem jednej z nagród jest polski sklep 9design.pl.

2 marca w Chicago organizatorzy konkursu gia ogłosili zwycięzców trzech nagród. Główne nagrody za poziom konceptów handlowych, przyznano sklepom stacjonarnym:

Jumbled z Australii, Bahne z Danii, S-Kultur z Niemiec, Futako Tamagawa Tsutaya Electrics z Japonii, Porland z Turcji.

Światowe jury gia, składające się z czterech ekspertów w dziedzinie handlu detalicznego / visual merchandisingu oraz siedmiu redaktorów i wydawców magazynów wnętrzarskich z całego świata, wybrało powyższych laureatów spośród 30 finalistów etapów krajowych z 29 państw.

Osobną nagrodę za osiągnięcia w zakresie visual merchandisingu przyznał Martin M. Pegler, światowy guru VM-u, wyróżniając w ten sposób sklep La Cuisine z Holandii.

Najważniejsza dla nas okazała się nagroda za osiągnięcia w handlu internetowym gia Digital Commerce Award. Za najlepszy w e-commerce został bowiem uznany reprezentant naszego kraju, polski sklep 9design.pl.

Konkurs gia jest podzielony na dwa etapy – krajowy i globalny – i nagradza sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz. W ocenie bierze pod uwagę kilka kategorii:

  • Ogólna misja, wizja i strategia;
  • Projekt i układ sklepu;
  • Visual merchandising, wystawy;
  • Marketing, reklama i promocje;
  • Obsługa klienta i szkolenie personelu;
  • Innowacje.

W Polsce ogłoszenie wyników etapu krajowego ma miejsce zawsze podczas jesiennych targów Interior Design Forum w Warszawie. Sklepy, które chciałyby powalczyć o tą prestiżową nagrodę, mogą już teraz przesyłać zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu. Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronie http://www.interiordesignforum.pl/ w zakładce „Konkurs”. Ogłoszenie wyników nastąpi 5.09.2019, tradycyjnie podczas targów Interior Design Forum. Zwycięzca polskiej edycji zostanie zaproszony na koszt organizatora do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2020 r.

Organizatorem polskiej edycji oraz edycji na Europę Środkowo-Wschodnią jest firma Promedia Jerzy Osika, m.in. wydawca magazynów branżowych „Ambiente” i „Ambiente International”.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×