targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Wykłady Jerzego Osiki na Interior Design Forum

2019-02-12

Podczas Interior Design Forum będzie można wziąć udział w dwóch wykładach Jerzego Osiki, prezesa firmy Promedia, organizatora targów IDF.

„Jak sprzedawać artykuły wyposażenia wnętrz w USA?” to tytuł pierwszego z wykładów. Dlaczego warto wybrać Stany Zjednoczone jako rynek sprzedaży swoich produktów? Z których kanałów sprzedaży warto skorzystać? Jak optymalnie wykorzystać targi do wejścia na rynek? Co powinniśmy wiedzieć o różnicach kulturowych w biznesie, by rozmowy handlowe przyniosły oczekiwany efekt? Warto wziąć udział w tym wykładzie, by znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Drugi wykład będzie poświęcony trendom w wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2019/20 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Wiedza o trendach wnętrzarskich na następny sezon pomoże uczestnikom w przygotowaniu oferty zgodnej z oczekiwaniami klientów. Warto już teraz dowiedzieć się, czego klienci mogą oczekiwać za pół roku i skorzystać z informacji przygotowanych przez najlepszych światowych ekspertów, by uszczęśliwiać swoich klientów i zwiększać sprzedaż.

Gorąco zapraszamy do udziału w tych wykładach!

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×