13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

E-konferencje.pl - ponad 2000 obiektów biznesowych w jednym miejscu

2018-01-12

Branża konferencyjna w naszym kraju od dłuższego już czasu przeżywa rozkwit, co widać najlepiej po liczbie konferencji i eventow, a także nowoczesnych obiektów biznesowych. W tym wszystkim uczestniczy również serwis e-konferencje.pl, który jest jednym z najdłużej działających portali branżowych w Polsce.

Na przestrzeni ostatnich lat branża konferencyjna w naszym kraju rozwija się bardzo dynamicznie. Progres widać po liczbie odbywających się u nas konferencji oraz nowoczesnych obiektów biznesowych, takich jak centra kongresowe, hale wystawiennicze, ośrodki konferencyjne czy hotele. W tej sytuacji niezbędne jest istnienie serwisów branżowych, które informują o wydarzeniach, newsach ze świata konferencji, a także ułatwiają szukanie obiektów organizatorom imprez. 

Pierwsze sale konferencyjne w e-konferencje.pl pojawiły się już w 2006 roku. Przez kolejne lata systematycznie dodawano do katalogu prezentacje najróżniejszych obiektów z zapleczem biznesowym - centrów kongresowych, hoteli, pałaców, zamków, uczelni, obiektów sportowych, ośrodków jeździeckich czy pojedynczych sal w biurowcach i galeriach handlowych. 

Obecnie w katalogu e-konferencje.pl znajduje się ponad 2000 obiektów co potwierdza potencjał konferencyjny Polski. Co ważne, nie są to przedwojenne skanseny, ale nowoczesne obiekty, wyposażone w profesjonalny sprzęt, posiadające wykwalifikowaną obsługę. 

Portal ułatwia organizatorom konferencji, eventów i wydarzeń biznesowych poszukiwanie odpowiednich, przystosowanych miejsc. Nie muszą oni wyszukiwać kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu pojedynczych stron internetowych, by sprawdzić poszczególne obiekty – wystarczy że odwiedzą stronę http://www.e-konferencje.pl/obiekty/ . Korzystanie z katalogu konferencyjnego skraca czas spędzony przed laptopem. Sprawę ułatwia odpowiednie pogrupowane obiektów:  według konkretnej lokalizacji (województwo, miasto) jak i typu (np. ośródki konferencyjne, hotele, hale widowiskowe, centra kongresowe, pałace, zamki, ośrodki jeździeckie, obiekty sportowe). Dzięki wyszukiwarce znajdziemy nie tylko sale konferencyjne o konkretnej liczbie miejsc, ale też i obiekty z noclegami. 

Z poziomu strony można bezpośrednio wysłać zapytanie o cenę i warunki wynajmu do personelu interesującego nas obiektu. Można też przekazać do redakcji formularz z zapytaniem o salę, gdzie podane są konkretne wymagania – np. pojemność,  sprzęt, noclegi. Zapytanie wysyłane jest do bazy obiektów, a w odpowiedzi ich przedstawiciele przekazują gotową ofertę bezpośrednio do klienta.

Kolejna alternatywa przy szukaniu miejsca konferencji to skorzystanie z gotowych ofert specjalnych - są to propozycje różnych pakietów, łączących wynajem sali konferencyjnej z zabawą integracyjną, nauką gry w golfa czy zabiegami SPA.

Portal konferencyjny jest na bieżąco aktualizowany, co oznacza, że na jego łamach pojawiają się nie tylko nowe obiekty, ale również najnowsze wiadomości branżowe, informacje prasowe i artykuły. Serwis patronuje prestiżowym wydarzeniom branżowym, jak choćby Targi Gastro Hotel, TT Warsaw, World Hotel, czy Best Hotel Award.

Choć e-konferencje.pl to portal stricte biznesowy, korzystają z niego również zwyczajni turyści. Wiele obiektów to przecież hotele i ośrodki wypoczynkowe, które oferują wysokiej jakości noclegi, atrakcje, w dodatku wiele z nich położonych jest w malowniczych miejscach.  Obiekty skupione w portalu gwarantują udany pobyt – bez różnicy czy to konferencja firmowa czy rodzinny wyjazd.

Portal e-konferencje.pl jest patronem medialnym konkursu Interior Design Awards na najlepsze wnętrza hotelowe w Polsce.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×